Venusjanki

sobota, 2 listopada 2013

Krem do rąk z masłem shea oraz cytrynowy od LIRENE

Witajcie,
już dawno wykończyłam krem do rąk i już wyrzuciłam opakowanie, ale był na tyle fajny, że warto o nim wspomnieć. Chodzi o cytrynowy krem do rąk zapewniający wygładzenie:
Na początku nie byłam przekonana do tego kremu, bałam się odrzucającego, domestosowego aromatu. Na szczęście było inaczej - zapach był naprawdę przyjemny. Konsystencja dość gęsta, ale lekka, nie jest tłusty a tego w kremach do rąk bardzo nie lubię, szybko się wchłaniał, jednak nawilżenie nie było 100%, nie mam problemu z szorstkimi dłońmi, więc czy rzeczywiście wygładza nie mogę stwierdzić. Koszt to ok. 6 zł za 75 ml.

Drugi krem to Specjalistyczna pielęgnacja dłoni krem dla zniszczonych dłoni RATUNEK z 10% masła Shea:


Ten krem wywarł na mnie równie pozytywne wrażenie. Przede wszystkim ma bardzo ładny i delikatny zapach. Do tego bardziej tręściwy niż cytrynowy, ale nadal nie tłusty. Szybko się wchłania i od razu bardzo fajnie nawilża, na drugim miejscu ma masło shea. Na moje dłonie bardzo dobrze wpływa, ale jeśli ktoś miałby większe problemy to nie wiem czy dałby radę. Niestety jest mniejszy niż tradycyjne kremy, bo ma 50 ml a kosztuje ok. 8 zł. Jednak taka mniejsza tubka jest bardzo fajna do torebki :)

3 komentarze: