Venusjanki

wtorek, 5 listopada 2013

Pharmaceris F - fluid matujący z laktoflawiną 01 IVORY

Witajcie :) Już dość dawno zużyłam ten produkt, a raczej pewną jego część wyrzuciłam niestety. Chodzi o podkład matujący od Pharmaceris w kolorze 01 Ivory:

 Klasyczny pojemniczek z pompką air-less - charakterystyczna rzecz dla firmy Pharmaceris. Produkt wyrównuje dość dobrze koloryt skóry, nie zatyka porów, matuje na jakiś czas (ok. 5 godzin w moim przypadku), ogromny plus za SPF 20. To, że wyrzuciłam trochę produktu wynikało poniekąd z faktu, że mimo, iż 01 to kolor najjaśniejszy to wciąż był dla mnie za ciemny, nawet w lecie, zbyt pomarańczowy i trochę się odznaczał i czułam się w nim dość niekomfortowo stąd też żadko go używałam, aż minęło 6 miesięcy. Nie miałam do końca okazji sprawdzić wysztkich własciwości tego produktu, nikt raczej nie wyjdzie z domu, jeśli wie, że ma odznaczającą się tapetę :P Za 37 zł, no nie bardzo. Wiem, że wiele osób bardzo lubi te podkłady - trzeba samemu spróbować, aby stwierdzić, czy dany podkład jest Waszym ideałem, dlatego ja nadal szukam :)2 komentarze:

  1. kiedyś bardzo się zastanawiałam nad nim w SuperPharm ale wtedy był dla mnie nieco za drogi ;)) I chyba dobrze, że nie kupiłam- ja też nie lubię efektu "tapety"/"maski" na twarzy ;))

    OdpowiedzUsuń