Venusjanki

czwartek, 26 marca 2015

Czteryy produkty objęte Dermoprogramem Lirene

Witajcie. Ostatnio zużyłam cztery kosmetyki do twarzy marki Lirene, które tak naprawdę stanowiły całość mojej porannej i wieczornej pielęgnacji.

Odżywcze mleczko do demakijażu twarzy i oczu
Wcześniej zawsze używałam płynów, ponieważ moja pierwsza i ostatnia próba z mleczkiem skończyła się szczypaniem w oczy. To mleczko jest naprawdę łagodne dla oczu, a zarazem dobrze zmywa makijaż, przy tym pozostawiając skórę mięciutką i nawilżoną. Koszt to 13,99 zł za 200 ml, obecnie w sklepie internetowym Lirene jest w promocji za 11,19 zł.

Energetyzująca pianka myjąca do twarzy i oczu
Już raz miałam tą piankę myjącą, jednak to jest odnowiona i wzbogacona wersja. Zapach jest dość mocny, owocowy, trochę duszący. Konsystencja to naprawdę duży plus tego produktu - wydobywa się go jak bitą śmietanę, dobrze się rozprowadza i myje. Koszt 16,49 zł za 150 ml (jest bardzo wydajna).

Pierwszy krem przeciwzmarszczkowy na dzień 25+ oraz Pierwszy przeciwzmarszczkowy krem nawilżający na noc 25+
oba kremy nawilżają skórę, zostawiając ją miłą w dotyku i nieściągniętą.Krem na dzień ma mniej zbitą konsystencję, natomiast po nałożeniu tego na noc czuć, że skóra jest lepiej odżywiona. Zapach całkiem ładny, kremowy. Koszt każdego to 19,99 zł (50 ml), obecnie w sklepie internetowym Lirene jest w promocji za 9,99 zł.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz