Venusjanki

wtorek, 9 sierpnia 2011

Pollena Ostrzeszów - współpraca

Witajcie!

Odebrałam dzisiaj przesyłkę i jestem niezwykle zadowolona co w niej znalazłam. Nawiązałam ostatnio współpracę z firmą Pollena Ostrzeszów i  tutaj należą się ogromne podziękowania Pani Ewelinie za wspaniały kontakt i umożliwienie mi potestowania kilku produktów.


Kilka słów o firmie, które możemy znaleść na stronie internetowej:

"Jesteśmy firmą o ponad 60-letniej tradycji. Naszą misją jest:

zapewnienie komfortu poprzez dostarczenie satysfakcji płynącej z naszych produktów, które lepiej od innych spełniają oczekiwania i są precyzyjną odpowiedzią na potrzeby nabywców.

Dobra i uznana, budowana przez dziesięciolecia marka POLLENA oraz doceniona przez konsumentów jakość naszych wyrobów zapewniają nam dobrą pozycję zarówno na rynku krajowym jak i rynkach środkowowschodniej Europy.

Naszym celem jest stałe wzmacnianie pozycji rynkowej poprzez poszerzanie stopnia dystrybucji aktualnie produkowanych wyrobów oraz promocja nowych, innowacyjnych produktów powstających z myślą o najbardziej wymagających konsumentach. Umożliwia to stały wzrost nakładów na: promocję wizerunku firmy i marek handlowych, wdrożenie nowoczesnych metod zarządzania jakością, rozbudowę i modernizację potencjału produkcyjnego oraz szkolenia.

“POLLENA” S.A. jest właścicielem i kreatorem takich marek jak: BIAŁY JELEŃ, DZIDZIUŚ, FF, LUXELLA, dr REINER, 83 enzymat, KOMFORT, BHP, METEOR, IMPET professional. To właśnie dzięki wysokiej jakości produktów firma została zauważona i doceniona przez swoich odbiorców. Dowodem są liczne, zdobyte w konkursach konsumenckich wyróżnienia, między innymi:

• wyróżnienie “DOBRE, BO POLSKIE” dla płynu FF WEŁNA;
• certyfikat w Konkursie Konsumenckim i tytuł HIT Wielkopolski - dla serii DZIDZIUŚ;
• srebrny laur Przedsiębiorstwo FAIR PLAY;
• tytuł „NAJLEPSZE W POLSCE” dla mydła BIAŁY JELEŃ;
• statuetka „TOP INNOWACJE” dla mydełka odplamiającego DR REINER;
• znak “FIRMA BLISKA ŚRODOWISKU 2007”;
• pierwsze miejsce w plebiscycie MACHINA DESIGN AWARDS za mydło BIAŁY JELEŃ w kategorii - usługa ułatwiająca życie.
• godło EUROPEJSKI STANDARD 2009.


W celu zapewnienia powtarzalnej jakości produkcji prowadzone są kontrole procesu wytwarzania zgodnie z procedurami Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Produkty firmy “POLLENA” S.A. są bezpieczne dla ludzi i środowiska, produkowane wyłącznie z surowców biodegradowalnych. Nie są testowane na zwierzętach. W celu zapewnienia konsumentom najwyższej jakości i ochrony, wszystkie produkty przechodzą skomplikowane badania technologiczne w specjalistycznych laboratoriach, w zależności od rodzaju i przeznaczenia są to zarówno badania dermatologiczne, mikrobiologiczne i aplikacyjno-użytkowe oraz dla wyrobów dziecięcych, kliniczne w Instytucie Matki i Dziecka.

W naszej działalności najważniejszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. Mamy świadomość, iż powodzenie i rozwój POLLENY zależy od naszego zaangażowania w zaspokojenie rosnących potrzeb rynku."


Do testów dostałam następujące produkty:

Z pewnością kojarzycie polską firmę Biały Jeleń :) Moje pierwsze skojarzenie to szare mydło, a po głębszym namyśle przychodzą mi do głowy cechy takie jak: naturalne, hipoalergiczne, bezpieczne. Na stronie Pollena Ostrzeszów możecie zakupić co tylko zapragniecie - oferta jest niezwykle bogata i na dodatek spójrzcie tylko na te ceny!!! Oczywiście kupować w ciemno nie musicie - produkty dostępne są w różnych drogeriach takich jak Rossmann czy Natura :) Spodziewajcie się niedługo recenzji Białego Jelenia :)


21 komentarzy:

 1. To prawda, że Brazylia pachnie pronto? :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja planuję kupić sobie żel do mycia twarzy jak mój się skończy

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje i czekam na recenzje:)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, tak firma znana ;-)
  Gratuluję współpracy ;-)!

  OdpowiedzUsuń
 5. Używam mydła Biały Jeleń :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No cóż... Uroki posiadania 10 lat młodszej siostry :D

  W poprzedniej notce jest obiecana recenzja masełka ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję współpracy :) Ze mną Pollena również chciała nawiązać współpracę, jednak przysłali mi kilka żałosnych próbek takich samych, jakie wysyłają kiedy ktoś napisze prośbę o próbki. Także im podziękowałam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluje wspolpracy aczkolwiek probki mnie narazie nei zachwycaja ale poczekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow dużo kosmetyków :) Ja niestety nie muszę używać żadnych kremów czy pudrów rozświetlających, żeby świecić się jak choinką -.-

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję współpracy! Świetna paczucha, czekam na recenzje :))

  OdpowiedzUsuń
 11. gratuluję nowej współpracy : )
  u mnie nowa notka : )

  OdpowiedzUsuń
 12. gratuluje współpracy ;d
  zapraszam do mnie, bedzie mi miło jak wpadniesz :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję :) I dobrze, że nie ma nic do leczenia :D

  OdpowiedzUsuń
 14. dla mnie mydło biały jeleń zawsze było rewelacyjne :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluje współpracy;] Czekam na dalsze opisy;) Dziękuje również za komentarz i zapraszam na nowy post:) Pozdrawiam: http://zakochanawsztuce.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. stara szkoła :D jestem ciekawa recenzji :) Też bym chętnie spróbowała :D

  OdpowiedzUsuń
 17. Szkoda,bo chciałam kupić jeszcze jakiś inny zapach, więc chyba zdecyduję się na afrykę :)

  OdpowiedzUsuń